Domki Letniskowe KOTWICA – idealne dla rodzin z dziećmi

Domki Letniskowe KOTWICA to 15 komfotrowych, parterowych domków letniskowych położonych w bliskiej odległości od morza, ok. 10 minut spacerem. Wystarczy przejść przez park i jesteście na płaskim, łagodnym zejściu do plaży. Zejście to nie posiada schodów, co ułatwia dostanie się na plażę młodszym dzieciom, wózkom oraz osobom starszym.

osrodek_pion

 

Cały ośrodek zbudowany jest na powierzchni 2500 m2 i został zaprojektowany tak, aby plac zabaw i wszystkie atrakcje znajdowały się w centrum, co pozwala na nadzorowanie bawiących się dzieci z tarasu domku. W tym czasie możecie pić kawę, jeść posiłek, opalać się, czytać książkę lub oddawać się innym formom odpoczynku czy też błogiemu lenistwu. Domki są ułożone po zewnętrznej części działki, co zapewni odpowiednią intymność i spokój. Drzewa parku oddzielają ośrodek od głównej ulicy, przez co goście nie są narażeni na hałas. Oczywiście cały teren jest ogrodzony i monitorowany.

Mając na uwadze dzieci i rodziców na powierzchni ponad 1000 m2 przygotowana jest strefa zabaw i rozrywki, gdzie znajduje się duży plac zabaw. W jego skład wchodzą min: huśtawki, zjeżdżalnie, wieże do wchodzenia, mosty, domki, liny do wspinaczek, liny do bujania, bujawki, piaskownica, boisko do badmintona lub siatkówki, ławeczki oraz grille.

Posiadamy jedenaście domków wielkości 35 m2 (25m2 domek + 10 m2 zadaszony taras) przeznaczone dla 4 osób oraz cztery domki wielkości 42m2  (30m2  domek + 12m2 zadaszony taras) przeznaczone dla 5 osób. Domki są jak nowe :-)

Galeria Domków Letniskowych Kotwica - ośrodek